• Ново
Костим за ноќта На вештерките За Жени Ренесансен Средновековен Фустан Плус Големина Гроздобер Квадратна Јака Фустан Со Долги Ракави Викторијански Балски Фустан

Костим за ноќта На вештерките За Жени Ренесансен Средновековен Фустан Плус Големина Гроздобер Квадратна Јака Фустан Со Долги

DEN 249.60

Износ
Това е достапна

22 "Вратот : 59см/23.06 "Вратот : 64cm/25.20 " Должина : 112cm/44.25" Ракав : 61cm/24.23 " Половината : 72см/28. ●Големина●нашата облека е азиска големина.73" Големина. ●ПРИЛИКИ} Изберете ја нашата облека совршена погодна за Годишнина,Туш За Бебиња,Роденден,Секојдневен,Божиќ,Коктел И Забава,Велигден,Свршувачка,Ден На Таткото,Фестивал,Четврти јули,Дипломирање,Ноќта на Вештерките,Празник,Само Затоа Што,Марди Грас,Меморијален Ден,Ден на Мајката,Забава,Денот на Благодарноста.62 "Должина : 108cm/42.19 "Ракав : 63cm/24.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата