• Ново
Војна на ѕвездите Сага Легенди Општа Тешка Акција Слика СЛ09

Војна на ѕвездите Сага Легенди Општа Тешка Акција Слика СЛ09

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Направено од хасбро! Сликата е висока 4 инчи. Доаѓа со додатоци, галактичка битка игра картичка, битка база и игра умре. Официјално лиценциран од хасбро! Сликата е висока 4 инчи. Доаѓа со додатоци, галактичка битка игра картичка, битка база и игра умре.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата