• Ново
Тфало Навлажнувачки Стап Во Прав, Молив За Брчки Конозин, Брчки На Вратот, Брчки На Очите, Фини Брчки, Крем За Лице, Чувајте Млади

Тфало Навлажнувачки Стап Во Прав, Молив За Брчки Конозин, Брчки На Вратот, Брчки На Очите, Фини Брчки, Крем За Лице, Чувајте

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Навлажнувачки Стап Во Прав, Молив За Брчки Конозин, Брчки На Вратот, Брчки На Очите, Фини Брчки, крем За Лице карактеристики : [Магичен Мелем За Отскокнување На Брчки] - овој мулти-навлажнувачки мелем ќе даде природен сјај на која било област на која ќе го нанесете. Навлажнувачкиот мелем длабоко ја хидрира и ја храни кожата. [Премиум Состојки] - пријателска за Кожата, немрсна текстура, брзо се апсорбира, спречува мрсна кожа и се апсорбира и ја навлажнува кожата на подлабоко ниво, борејќи се со дехидрација и сувост. зголемете ја синтезата на колаген во кожата, со што се враќа еластичноста на кожата. [Мелем за лице] - и се користи по нега на кожата, спиење или и по шминка . Особено за шминка, направете ја вашата шминка поеластична и издржлива, намалете ги фините линии, подобрете ја сувоста и изгледајте поприродно. [Лесен За Употреба] - навлажнувачот е компактен и подготвен за употреба . Мелемот За Отскокнување На Брчките се користи неколку пати на ден. Само свртете го мелемот и нанесете го на секое место на кое му е потребна влага. [За Типови Кожа] - -Кремите за Брчки може да се користат на места како што се вратот, дупчињата, усните, косата, пределот околу очите и веѓите. Нежно нанесете ги на области склони кон фини линии и брчки. Кремот е погоден дури и за најчувствителната кожа, па затоа го користат сите типови кожа .Вклучено : 1x-Моливи За Брчки Q Крем За Лице Q Брзо ја навлажнува и навлажнува кожата, Дозволете да изгледате како обична шминка, хидрирана и нежна. ●Елемент●текстурата е влажна и брзо се апсорбира, оставајќи ја вашата кожа сјајна и проѕирна. ®Ефикасно! имаат голема содржина на негување испарливи состојки Направете ја кожата помека и помазна, исто како и без шминка. ●Како Да Се Користи+ Исчистете ја кожата; Земете соодветна количина од овој производ на дланката и раширете ја топла;Нанесете веројатно на кожата на телото нежно масирајте додека не се апсорбира, особено на суви делови може густо да се нанесат. ●Метод За складирање Ве Молиме чувајте го на ладно и суво место, избегнувајте директна сончева светлина.сушење, навлажнување и негување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата