• Ново
Женски Блузи Блуза Жени Краток Ракав Обични Графички Отпечатоци Модни Квадратни Деколте Кошули Жешка Розова 2XL

Женски Блузи Блуза Жени Краток Ракав Обични Графички Отпечатоци Модни Квадратни Деколте Кошули Жешка Розова 2XL

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Квадратно Деколте-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 95см/37.40" Рамо : 36см/14.17" Ракав : 17см/6.69" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 БИСТА : 100см/39.37" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 67см/26.38" Големина : Л УС : 8 Биста : 105см/41.34" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 18см/7.09" должина : 68см/26.77" Големина : XL сад : 10 биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 18.5 см/7.28" должина : 69см/27.17" ГОЛЕМИНА : ххл Сад : 12 биста : 115см/45.28" рамо : 44см/17.32" ракав : 19см/7.48" должина : 70см/27.56" Летни врвови за жени. Полиестерски Материјал,Краток Ракав Квадратни Деколте Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата