• Ново
Плус Големина Жени Сончоглед Печатење Краток Ракав Маица Лето Повик Блуза Блузи

Плус Големина Жени Сончоглед Печатење Краток Ракав Маица Лето Повик Блуза Блузи

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. 1.Пакет : 1 х Женски Врвови2.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (37.8") -Ракав : (6.7") -Должина : (26,8"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (40.2") -Ракав : (7.1") -Должина : (27.2"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (42.5") -Ракав : (7.5") -Должина : (27,6"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (44.9") -Ракав : (7.9") -Должина : (28"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (47.2") -Ракав : (8.3") -Должина : (28,3"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (49.6") -Ракав : (8.7") -Должина : (28,7"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Биста : (52") -Ракав : (9.1") -Должина : (29.1"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (54.3") -Ракав : (9.4") -Должина : (29,5"). Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница. Висококвалитетен и сосема нов дизајн, целиот предмет има контурирано, идеално, женско вклопување. Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба! Материјал : Мешавина Од Памук. Деколте : Вратот На Екипажот. Тој е Мек и Лесен, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење. Сезона : Лето. Натпревар : Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони, Нозе, Слаби панталони. Прилики : Лето, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, Отворено, Плажа. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата