• Ново
Кардиган Џемпери За Жени Плус Големина Отворен Преден Печатен Кардиган Тенки Палта Јакни Надворешна Облека На Дозвола Нане Зелена 2xl

Кардиган Џемпери За Жени Плус Големина Отворен Преден Печатен Кардиган Тенки Палта Јакни Надворешна Облека На Дозвола Нане Зелена

DEN 1305.28

Износ
Това е достапна

БЕЈАСО Кардиган Џемпери За Женски Женски Плус Големина Отворен Преден Печатен Кардиган Тенки Палта Јакни Надворешна Облека На Клиренс Нане Зелена 2xfearties : Следете Beeyaso,ќе најдете свој стил и ќе бидете сигурни 3/4 Ракав,џебови,овој отворен преден кардиган ќе ги покаже вашите линии на телото и женските облини одлично сечење ,уникатен дизајн ,ќе ги привлечете сите погледи на овој лесен кардиган на прометните улици ИЛИ БУЧНА ЗАБАВА Висококвалитетниот Материјал Е Удобен За Против вашата кожа Цел Ден,Џебовите За Да Носите Мали Предмети како Што Се Мобилни Телефони овој џемпер палто Со 3/4 Ракави Одлично Ќе Се Спари Со вашите омилени високи потпетици или сандали,хеланки,etc.It совршен за, датум, канцелариска работа, секојдневна сезона на отворено : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenените Ја Кардиганизираат Бистата Должината На Ракавот На Рамената S110cm/43.31"41cm/16.14"43cm/16.93"85cm/33.46"M114cm/44.88"42cm/16.54"44cm/17.32"86cm/33.86"L120cm/47.24"43.5 cm/17.13"45cm/17.72"87cm/34.25"XL126cm/49.61"45cm/17.72"46cm/18.11"88cm/34.65"XXL132cm/51.97"46.5 cm/18.31"47cm/18.50"89cm/35.04"XXXL138cm/54.33"48cm/18.90"48cm/18.90"90cm/35.43"XXXXL144cm/56.69"49.5 cm/19.49"49cm/19.29"91cm/35.83"XXXXXL150cm/59.06"51cm/20.08"50cm/19.69"92cm/36.22" Женски Печатење Неправилен Три четвртини Ракав Кардиган со Џеб Јакна. Дизајниран со отворен преден дел, печатење, 3/4 Ракав и опуштено вклопување, џебови, секојдневен основен стил.Ќе се чувствувате како дома во ова парче без разлика каде одите!. Обичниот кардиган во џеб има опуштено вклопување во мека и растеглива изработка.Земете го овој екстра долг кардиган од работа до слободно време! Одлично парче за транзиција во есенската сезона. Опуштено Вклопување/Отворен Преден / Висок Низок Неправилен Раб/Со Џебови/Не Обложени/Меки Цветни Печатени; Отворен Фронт; Лабава Горна Облека; Костум За Секојдневно, Плажа, Одмор и Работно Место; Костум За Лето, Зима, Пролет И Aut/Fall. Летни врвови за жени 2023 тренди; Есенски врвови за жени 2023 трендовски; Есенски врвови за жени 2023 трендовски; Зимски врвови За жени 2023 трендовски; Пролетни врвови За жени 2023 трендовски; женски летни врвови 2023; летни врвови; женски летни врвови 2023; женски есенски врвови 2023; Женски Есенски врвови 2024; Женски Зимски врвови 2023; женски женски врвови; женска мода; летни врвови За Жени 2023 трендовски; летни Женски Врвови; женските врвови се суштинска блуза за жени 2023. Лилјаци; тиква; фенер од Тиква; Вештерки; Магија; Духови; Трик или лекување; Пирати; Духови; Божиќ; Светилник.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата