• Ново
Гилдан Машка Тешка Мешавина Дуксер Со Качулка Од Руно, Големина Мала ДО 3XL

Гилдан Машка Тешка Мешавина Дуксер Со Качулка Од Руно, Големина Мала ДО 3XL

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Тешката Мешавина Дуксер Со Качулка За Возрасни обезбедува издржливост, удобност и стил што секоја гардероба го заслужува без воопшто да ве оптоварува. Од суд до каучот, ова е дуксерот што отсекогаш ви бил потребен во животот, но едноставно не сте го знаеле тоа. Гилдан е еден од најголемите светски вертикално интегрирани производители на облека и чорапи. Гилдан користи памук одгледуван во САД, што претставува најдобра комбинација на квалитет и вредност за производите од гилдан памук и памук. Од 2009 година, Гилдан гордо ја прикажува ознаката ЗА ПАМУК ВО САД, лиценцирана од меѓународниот совет за памук, на материјали за пакување и испорака на производи на потрошувачите. Програмата за животна средина на гилдан постигнува две основни цели : намалување на нашето влијание врз животната средина и зачувување на природните Ресурси што се користат во нашиот производствен процес. На сите оперативни нивоа, Гилдан е свесен за фактот дека работиме како дел од поголема единица : околината во која живееме и работиме. Машки Дуксер Со Качулка . Двојна обложена хауба со соодветна врвка за влечење. Помек чувство и намалено пилинг. Двојно игла шиење и манжетни. Торбичка џеб. 1х1 ребро со спандекс.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата