• Ново
Долга коса Чоколадо Чивава Сад Американско Знаме Платно Куќа Големина

Долга коса Чоколадо Чивава Сад Американско Знаме Платно Куќа Големина

DEN 279.20

Износ
Това е достапна

Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични чивава уметнички дела. Оваа Големина На Платнена Куќа Со Знаме е од колекцијата Богатства На КАРОЛИНА Сад Ја Сакаат Америка. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Големо Приближно Платно Знаме На Куќата Отпечатено Од Двете Страни и рачно изработено. Секое Знаме содржи јазиче зашиено во ракавот за да се закачи на горниот дел од украсниот столб на знамето. Празник Сезонски Вертикална Куќа Двор Знаме Банер За Тревник Куќа Надвор Декорација. Богатства каролина отворено декоративни куќа знамиња се шие и печатени во Сад. Подебели и потешки од повеќето други знамиња. Лесно менувајте ги знамињата на вашата куќа на отворено за секој празник и сезона. Знамињата на Богатствата на каролина се обоени така што тие се спротивставуваат на избледување. Нашите украсни знамиња одговараат на повеќето столбови со знаме со стандардна големина што се продаваат одделно. Подароци од чивава, колекционерски предмети од чивава.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата