• Ново
Сафавиех Џонел во. Класичен Метал Круг Огледало

Сафавиех Џонел во. Класичен Метал Круг Огледало

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Џонел 36 во. Класично Метално Тркалезно Огледало Огледалото Џонел се истакнува со тродимензионален, архитектонски дизајн, создавајќи прекрасен ефект на огледален прозорец. Џонел е идеално огледало за акцент за додавање светлина и чувство за простор во секоја просторија, сала или влез. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. За моментално преуредување на украсувањето, ова огледало е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Лесен за чистење и одржување. Предметот содржи цврсто дрво, метал, стакло. Не Е Потребно Собрание. Точка Димензија : 36 во. В х 1.25 во. Д х 36 во. Х. Круг Огледало Димензија : 35.43 во. х 35.43 во. Дебелина на стаклото : 3 мм. Боја : Потресена Бела Боја. Тежина на предметот : 21,56 фунти. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, боите на некои ставки може малку да се разликуваат; ве молиме имајте предвид дека постојат некои варијации. Прашина со мека, сува крпа. Не користете абразивно средство за чистење. За чистење на огледалото, испрскајте мала количина средство за чистење стакло врз крпа без влакненца и избришете го огледалото чисто. Додатоци во животниот Стил фото (и) не се вклучени. Држачите за закачалки доаѓаат претходно прицврстени за лесно закачување. Одрекување : ве Молиме имајте предвид дека овој производ е рачно изработен од занаетчии, и никој не е сосема сличен. Секоја ставка ќе има различни нијанси, дезенирање и варијации во бојата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата