• Ново
Пирана Очила Инспириран Јас Флер де Лис Очила За Сонце За Жени Со Чад Леќи

Пирана Очила Инспириран Јас Флер де Лис Очила За Сонце За Жени Со Чад Леќи

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Црните очила за сонце со боја на чадни леќи се суштински додаток за секоја гардероба. Женските Модни Очила за Сонце Со Средна Големина На Пирана нудат стил и квалитет со поликарбонатни леќи отпорни на кршење. Дизајните на сребрениот флер-де-лис на секој храм со кристали измешани низ целиот додаваат младешки, но елегантен квалитет на оваа гардероба. Заштита и пица : модните Очила за Сонце на Пирана го имаат сето тоа. 100% protection/УВБ заштита. Детали за кристал. Поликарбонатни леќи отпорни на кршење. Дизајнерски инспириран украсен сребрен дезен. Широка храмска конструкција.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата