• Ново
Мото Метал Фрлија Алуминиум Раб МО 8Х6. М-БЛК МАХ, МО96366080799

Мото Метал Фрлија Алуминиум Раб МО 8Х6. М-БЛК МАХ, МО96366080799

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно. Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбранат својата личност на еклектичен бунт пред општеството. Не за мејнстримот за дивината. Мото Металните тркала се крајниот симбол на културата на непогрешливи поединци. Како и нивните сопственици, тие не играат според правилата. Тие се последниот дел од машината изградена за да ја оспори нормата гласно и подготвена да испушти вилици. Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО963 16Х6 8Х6, 5 М-БЛК МАХ 111ММ, МО96366080799. МО96366080799. 8Х6, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата