• Ново
Лишехин Женски Летни Римски Риби Чевли За Уста Дебела Долна Торта Клин Сандали Кафеави На Дозвола

Лишехин Женски Летни Римски Риби Чевли За Уста Дебела Долна Торта Клин Сандали Кафеави На Дозвола

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Женски Летни Римски Риби Чевли За Уста Дебела Долна Торта Клин Сандаликарактеристики : материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.Обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн за вас и вашите семејство или љубовник изберете.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на ременот за тока,Амортизиран избор, мода и личност.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Женски Погодна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен, Внатрешен Стил : Секојдневен Стил На Прсти : Метод На Тркалезно Затворање : Лизгање На Висина На петицата : 4см/1,57"Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) + МОДНИ КЛИНОВИ сандали оваа летна платформа сандали е изработена од мек и издржлив гумен материјал, кој е лесен, дише, се пере и може да се носи. Клин сандалите се многу погодни за целодневно носење. ①ШУПЛИВ ДИЗАЈН од модни боемски сандали, шупливи цветни горни женски сандали, летни сандали со отворени прсти, сандали со клин потпетици, сандали со низок клин, сандали со средна пета, сандали со лизгање на летна платформа, сандали со прерамки, сандали со ремени за глуждот чевли жени. ●ПРИЈАТЕЛСКИ И УДОБЕН quelcro и затегнатост-прилагодлив ремен го прават тоа лесно да се лизга и исклучува и погодно за прилагодување. Сандали со отворени прсти за жени нека вашите стапала повеќе дишат во лето. Мека подлога влошка перница и поддршка лак создаде удобно одење искуство за вас. €АНТИ-ЛИЗГАЧКИ ѓон q Широките ленти на ѓонот помагаат да се зголеми триењето и да се спречи лизгање, облечени клин чевли. Вештачки стп кожа нискиот клин е отпорност на триење и стареење, поудобно и дише. €ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ q оваа симпатична клин чевли одлично за секојдневна облека, плажа, шопинг, работа, одмор, датира, свадба, забава, канцеларија, одмор. Широк одговара чевли песоци пар со фустан, шорцеви секаков вид на облека. Вашиот идеален повик клин сандали за жени, девојка, дами.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата