• Ново
Чудо нација момчиња Училишна униформа рамни предни панталони, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња Училишна униформа рамни предни панталони, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 367.68

Износ
Това е достапна

Подгответе го вашето момче подготвено за училиште со стил и удобност во овие панталони за чудо нации. Одобрено од училиште и разноврсна за специјални прилики, овие меки панталони за истегнување се карактеризираат со засилено колено за дополнителна издржливост и прилагодлива половината за секогаш совршено вклопување. Ткаенината отпорна на и избледени му помагаат да изгледа остар уште подолго. Доаѓа во пакет со две пакувања за инстант градење гардероба. Само на. Материјал : 59% памук/39% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони. ФИТ : Опуштено. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Прилагодлива еластична лента за половината со јамки на ременот. Џебови : 2 предни џебови; 2 џебови за заварување. Карактеристики : Зајакната лепенка на коленото; Истегнете ткаенина за дополнителна удобност; отпорен на брчки; отпорен на смалување; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа рамни предни панталони со стрии за момчиња од Wonder Nation.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата