• Ново
Тк-Ип Црн Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со Кристал Од Врвна класа Во Црн Дијамант

Тк-Ип Црн Прстен Од Нерѓосувачки Челик Со Кристал Од Врвна класа Во Црн Дијамант

DEN 559.84

Износ
Това е достапна

Категорија : Рингматеријал : Нерѓосувачки Челик Завршна Обработка : Ип Црна(Јонска Позлата)Центар Камен Тип : Топ Одделение Кристалцентар Боја На Камен : Црна Дијамантска Тежина( прибл) : 5.90 (е) Карактеристики : ќе Ви се допадне значи, што сеуште чекате?.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата