• Ново
Сиво четкано апстрактно аранжман Апстрактна сликарска слика Нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

Сиво четкано апстрактно аранжман Апстрактна сликарска слика Нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на сива, апстрактна, модерна и современа. Дизајн од Сали Сватленд. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата