• Ново
Долче Вита женски чизми за западно возење

Долче Вита женски чизми за западно возење

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Обелите на ДВ Долче Вита е класична западна силуета со пресврт. Подигањето на Обела изгледа како да е ископана веднаш од пистата со беспрекорни материјали и забавна трендовски омбре потпетици. Лесно лизгајте ги со внатрешна поштенска и неговата флексибилна надворешна плоча и поставениот чорап обезбедуваат целодневен удобност. Облечете ги нагоре или надолу, неговата разноврсност го прави клучно парче во вашата гардероба оваа сезона. Западно детали за шиење на горниот дел. Внатрешен поштенски патент за лесна функционалност за вклучување/исклучување. Лесна, флексибилна надворешна плоча за целодневна удобност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата