• Ново
Подобри домови и градини за прилагодување на табелата за табели за табели, антички месинг

Подобри домови и градини за прилагодување на табелата за табели за табели, антички месинг

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Подобрите домови и градини за прилагодување на табелата за табели за табели ви даваат дополнително осветлување токму таму каде што сакате. Оваа база на антички месинг ламба се протега, така што можете да ја прилагодите ламбата на вистинската висина за вашите потреби. Неговиот модерен и елегантен дизајн го олеснува координирањето со другите мебел во собата. Додадете ја омилената сенка на ламбата и променете ги нијансите секогаш кога сакате да го ажурирате изгледот на собата. Оваа база на висока ламба е идеална за помали простори и спортува тенок дизајн кој додава класичен допир на кој било амбиент. Вклучено/исклучете го копчето за исклучување и вклучена сијалица за CFL. Подобри домови и градини Подобриот клуч за прилагодување на домот и градините Т.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата