• Ново
Студио Wynwood Printed Baildes & Fantasy Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Baildes & Fantasy Canvas Art Print

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Runway Avenue Fantasy и Sci -Fi Wall Art Canvas Prints 'Fairyland' самовили - црвена, кафеава бајка, е вешто изработено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Бајки и дизајн на фантазии со тема на самовили за да ви ја донесат совршената wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата