• Ново
Лесни улични сандали на фантазија

Лесни улични сандали на фантазија

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Одликувајќи се со зачудувачки детали за детали за вампирот, Фантазија по лесна улица нуди стил и удобност за вашата летна гардероба. Отворањето на пети Peek-A-Boo е ласкаво и женско. Затегната лента за шлаканица овозможува прилагодено вклопување. 1,25 инчи потпетица. Peирка пети. Затворање на тока. Подготвено стапало.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата