• Ново
Студио Машки и големи машка вратоврска за вратоврска џогер, џоганти, големини S-4XL

Студио Машки и големи машка вратоврска за вратоврска џогер, џоганти, големини S-4XL

DEN 431.68

Износ
Това е достапна

Образец, исполнете ја функцијата. Овие пријатни машки панталони го комбинираат најдоброто од двата света во вашиот нов омилен пар џогери. Алатката на карго џебовите убаво го комплиментира стилот на трендовски печатење во боја на вратоврска. Лесниот еластичен половината и удобниот француски материјал Тери значат дека овие џогери се чувствуваат одлично како што изгледаат. Суштинско значење во секоја машка гардероба. Опуштено вклопување. Еластична половината со функционално влечење. Џебови од страничен цвест на колковите. Товарни џебови со клапи. Еластични манжетни на глуждови. Кул печатење во боја на вратоврска. Супер мека француска ткаенина Тери. 85% памук 15% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врза за печатење со боја, плетено карго -пантолона од епско студио.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата