• Ново
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Чекор во стилски дизајн со станови за завиткување на глуждот од страна на Brinley Co. Овие шик рамни чевли имаат faux suede uppers со страшен стил што ги обвиткува глуждовите. Дизајн на укажани пети и затворени потпетици со акценти на патенти го завршуваат изгледот. Бринли Ко. Овој станови за завиткување на глуждот се карактеризира со материјал за велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 0,25 "Блок. Платформа Висина : 0,36" Платформа. Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Горниот/надворешниот материјал : Фаукс велур/изработен од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 7. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата