• Ново
Жените V-Вратот Повик Плисирани Хенли Туника Блузи Вратоврска Боја Цветни Маици Удобни Меки Памучни Маици Краток Ракав Роман Копче Нагоре Асиметрични Блузи Виолет

Жените V-Вратот Повик Плисирани Хенли Туника Блузи Вратоврска Боја Цветни Маици Удобни Меки Памучни Маици Краток Ракав Роман

DEN 331.04

Износ
Това е достапна

Повод и Натпревар : Секојдневен/забава/шопинг/работа/отворено/семејство/свадба/одмор/патување стил, пар со слаби фармерки, каприс, јога панталони, палто или јакна, погоден за спортски чевли, чевли со високи потпетици или чизми.32 " Ракав : 24см/9. Лабава и мека ткаенина, удобна и пријателска за кожата, погодна за пролет, лето и fall.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата