• Ново
Извори креативен памук 43 Малефизен двор ги намалува пакетите

Извори креативен памук 43 Малефизен двор ги намалува пакетите

DEN 570.56

Износ
Това е достапна

Прецизниот ткаенина од памук на памук на Креатив 1 е забавен принт за додавање на вашата колекција на ткаенини. Овој пакет содржи 3, 1-двор 100% памучни парчиња од истиот дизајн. Мерење на 43 ”x 36”, оваа ткаенина е машина што се мие. Одлично за вашите помали занаетчиски потреби; Создадете јоргани, координативни перници и модни додатоци. Одликувајќи се со Maleficent на црна позадина, користете за поедноставни проекти за кои е потребен помал двор. 100% памук. (3) 43 "x 36". Машина за перење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата