• Ново
Бесплатно собрание женско ватирана јакна од половината на половината

Бесплатно собрание женско ватирана јакна од половината на половината

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Стилски префрлете се во сезоната со лагерна јакна на Слободното склопување. Лесна и шик, оваа привлечна јакна додава слој на топлина на вашиот OOTD. Затегнатиот половината создава ласкаво, женско вклопување и преголемите предни џебови се совршени за вашите најважни работи или за одржување на рацете тости. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% најлон; Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : лесна. Должина : 28â долга. Јака : V-вратл. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги со еластични манжетни. Ockебови : Две предни преголеми џебови за торбички. Карактеристики : Внатрешно влечење за вграден половината; ватирана шема; Обврзувачки обврзници за истегнување. Затегната јакна за половината за половината за жени од слободно собрание.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата