• Ново
Бактон студио olолин Шик Антички темно бронзено близнак со големина на железо метал

Бактон студио olолин Шик Антички темно бронзено близнак со големина на железо метал

DEN 2831.84

Износ
Това е достапна

Античката темна бронзена дневна должина на Јолин е практично и прилагодливо преземање на улога со двојна намена во спалната соба или просторот за живеење на отворен план. Особено идеален и сервисен во простории со ограничен простор, olолин може да се искористи како тросед на кој ќе се опушти и лази во текот на денот и навечер, и брзо да се претвори во заматен единечен кревет ноќе. Комплетен со испрскани лепчиња за оптимална удобност и лумбална поддршка, дневниот ден ќе биде добредојден и разноврсен додаток на спална соба, стан или друг простор за живеење. Конструиран со употреба на квалитетни материјали, леглата на olолин е особено идеален за употреба како прв пат кревет, со корист на една рамка со целосна должина, работена страна, која нуди дополнителна заштита. Слабениот дизајн вклучува вкоренети кастини слични на школка на врвовите и е завршено со деликатно заоблени горните шини на секоја страна. Дневната лента има и корист од дарежлив простор под нив. Dayолин Дејли претставува одлична вредност за парите со своите имоти со два во еден! Baxton Studio Jolin Chic Antique Dark Bronze Twin Size Size Iron Metal Day Beled : Гроздобер стил близнак со големина на дневна должина со платформа. Завршено во античка темна бронза за гроздобер изглед. Материјали : Метал. Димензии : 77,45 "L x 41.11" W 41.22 "H. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци . Веб-страница за чување пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во повеќе големи кутии кои можеби не се вклопуваат во возило со стандардна големина. Ве молиме Осигурете се дека имате голем автомобил или камион за пикап во продавница . Поле 1 Димензии : 76,21 "L x 42.78" W x 4.25 "H; Тежина : 32,62 фунти. Поле 2 Димензии : 76.01 "L x 6.4" W x 6.05 "H; Тежина : 17,63 фунти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата