• Ново
Мебел за мебел за складирање Медисон Медисон, повеќе големини, повеќекратни завршувања, повеќе конфигурации

Мебел за мебел за складирање Медисон Медисон, повеќе големини, повеќекратни завршувања, повеќе конфигурации

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Мебелот за пикап куќа Медисон Кралицата Складирање 4 PC спална соба ќе ве одржи организиран. Неговите современи, контурирани фиоки му даваат сопствен изглед. Многу складирање се обезбедуваат низ сите парчиња случај, како и од сите страни на креветот. Овој сет е сигурен дека ќе додаде функционалност и убавина во секоја просторија. Мебел за пикапи за мебел Медисон Кралица Складирање 4 парчиња сет на спални соби : Медисон кралица складирање 4 парчиња сет за спални соби. Сет вклучува : кревет, фустан, огледало и ноќна ноќ. Две фиоки за складирање во таблата. Вградени полици во таблата. Четири фиоки во подножјето. Една фиока од секоја страна. Сребрени копчиња. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата