• Ново
Затегнувач на браник компатибилен со заден дел од фузија во 2010 година, десен патник

Затегнувач на браник компатибилен со заден дел од фузија во 2010 година, десен патник

DEN 541.12

Износ
Това е достапна

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално, меѓусебна размена на дел : AE5 Z17 D948 A, FO1143121 REPLACES OE Број : AE5 Z17 D948 AREPLACES PARTSLINK PARTSLINK Број на линк : FO1143121 Warranty : 1-годишна неограничена гаранција за миризба, произведен од врвни квалитетни компоненти, за да се одржи и да е потребна за вашата репресија, за да се одржи и да е потребна за вашата ребитална рез. Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Заден, десно, компатибилен со : 2010-2012 фузија (подмодел : хибрид, S, SE, SEL, Sport) го заменува бројот на OE : AE5 Z17 D948 A. Заменува број на делови : FO1143121. Број на размена на дел : AE5 Z17 D948 A, FO1143121. Се вклопува во Изберете : 2010-2012 Ford Fusion SE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата