• Ново
Bonsaii C222-A 20-лист вкрстена високо-безбедносна p- шреддер

Bonsaii C222-A 20-лист вкрстена високо-безбедносна p- шреддер

DEN 2559.84

Износ
Това е достапна

Чувајте ја вашата канцеларија уредна и безбедна со Bonsaii C222-A 20-лист крос-исечена хартија. Овој шредер од работната површина може да обработува работни места со тешки работи, вклучително и нешто од 20 листови хартија одеднаш до главни делови до дури и кредитни картички и ЦД-а. Овој уништувач ќе направи суштински додаток на вашата матична канцеларија и ќе дојде со голема корпа од 6,6 галон за парчиња. Практичните функции како авто-старт и авто-реверс се дизајнирани во овој уништувач, неговото прегревање и преоптоварување технологија за заштита го прошируваат неговиот животен век значително во можност да се уништат до 20 листови (големина на буквата) на еден премин и ги претвораат трудовите во мал вкрстено Исечете ги честичките со мерење на 1/6 x1-7/12 инчи (4 x 40mm) Кредитни картички, ЦД-а, ДВД-а и главни делови, како и континуираното време на извршување е до 20 минути со 45-минутно време на ладење на време на ладење и патентиран и патентиран Технологијата на сечење високо безбедносно ниво P-4 60 d B Ниско ниво на бучава ви дава тивко и мазно искуство со уништување 4 отстранливи тркачи за голема подвижност на работа и домашно авто-почеток и авто-реверзии функции ве штитат од фрустрацијата на прегревање на хартија за прегревање и преоптоварување Технологија за заштита за да го задржите вашиот уништувач во добра состојба и да го проширите својот животен век 6,6-галон повлекување отпадоци за помалку фреквенција на празнење работни места, со транспарентен прозорец, можете да знаете кога треба да го испразните корпа за отпадоци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата