• Ново
Noho 14 Целосна платформа за дрвени платформа рамка со близнак, сива

Noho 14 Целосна платформа за дрвени платформа рамка со близнак, сива

DEN 2175.84

Износ
Това е достапна

Модерно, но класично, овој зачудувачки кревет на платформата Noho со Trundle е совршен додаток на кој било дом, без оглед на стилот! Trundle под тоа додава дополнителен простор за спиење за неколку секунди и нема потреба да се грижите за поставувањето на вашиот кревет, затоа што Trundle може да се додаде на двете страни, така што секогаш имате контрола врз вашиот простор и како го користите . Изработени од мешавина на цврсто тврдо дрво и фурнири за издржливост, ќе се одморите лесно во текот на ноќта, знаејќи дека сте целосно поддржани. Силен, поддржувачки, комплет за SLAT значи дека нема потреба од фондација бидејќи душекот се наоѓа совршено на врвот на летвите и страничните шини, нудејќи дополнителна поддршка и совршена количина на проток на воздух! Прикачете ја вклучената станица за полнење за да ги задржите сите ваши омилени уреди наполнети и подготвени да одат по одличен ноќен сон! AFI Noho 14 "Целосна платформа за дрвени платформи со близнаци во сива боја. Современ дизајн од средниот век : Цврст, цврсто дрво конструкција се одликува со едноставен, минималистички дизајн кој ќе ја надополни секоја просторија. Креветот и Trundle имаат цврсто тврдо дрво и фурнири со 5 чекори што не се -Токсична завршница. Trundle може да прифати висина на душекот до 7 ", лесно се тркала на тркала и може да се постави од двете страни на креветот. Не е потребна пролет за кутии : Наменета за трајна издржливост, нашиот комплет SLAT го поддржува вашиот душек за да го зголеми протокот на воздух за поудобен, поладен сон. Станица за полнење : Вклучува Surface Mount Turbo Charger, 6-метарски кабел, наведен ETL, жица од 18 GA, 2 USB порти .5 V/3.5 A. Собрани димензии : 76 "L x 53,5" W x 47.625 "H. Тежина Капацитет : 800 bs.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата