• Ново
Чудо на нација момчиња со долга ракав карирана ткаена кошула, големини 4-18

Чудо на нација момчиња со долга ракав карирана ткаена кошула, големини 4-18

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Карирано совршенство. Неговиот убав стил започнува овде со оваа карирана кошула од Wonder Nation со долги ракави и дизајн без ознака за дополнителна удобност. Се продава исклучиво на и. Јака од копчето. Предно затворање на копчето. Џеб на градите. Долги ракави. Удобност без ознаки. Докажано дете тешко : нудење удобност без ознаки од самиот почеток и удобно вклопување во истегнување. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Долга ракав на момчињата, карирана кошула од Wonder Nation.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата