• Ново
Stuple industries Забава жирафа во очила животни животни и инсекти Сликарство Нераспорен уметнички печатени wallидни уметности

Stuple industries Забава жирафа во очила животни животни и инсекти Сликарство Нераспорен уметнички печатени wallидни уметности

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : чаши, животинско, цицач, животински свет, жирафа. Дизајн од Аналиса Латела.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата