• Ново
Чудо на нација на фолија за печати за печатење со фолија за печатење со аспиратор

Чудо на нација на фолија за печати за печатење со фолија за печатење со аспиратор

DEN 263.84

Износ
Това е достапна

100% полиестерска машина измијте ладно само белило што не е хлор, кога е потребно, суво суво ниско, отстранете го навремено и висат ниско железо 100% полиестерска машина за миење ладно само белило што не е хлор, кога е потребно суво суво, не се отстрани веднаш и закачете ниско железо.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата