• Ново
Тајни богатства основен градник за маици, ST114pk

Тајни богатства основен градник за маици, ST114pk

DEN 719.84

Износ
Това е достапна

Откријте во оваа светлина. Тајното богатство на основниот градник за маици на жените ви дава удобност што ја копнеете со нашата помека од кога било ткаенина. Подгответе се во прицврстување со удобни кабриолетни ленти што влегуваат на своето место за безбедно задржување. Тоа е совршен градник за секоја пригода. Во тајните богатства, сакаме да ви помогнеме да изгледате и да се чувствувате убаво секој ден. Нашата облека за спиење е дизајнирана да биде удобна и елегантна без стрмната цена. Уживајте! Содржина на ткаенина : тело : 90% полиестер, 10% спандекс, чипка : 94% најлон, 6% спандекс; Лесно наредени; Високо исечени деми чаши; Поддршка за подлога; Екстремно мека, истегнување ткаенина; Нурне деколте; Централен лак и детали за накит; 2 крилја за мазнење на странично мазнење; Прилагодливи и кабриолетни ленти што се влеваат на своето место за безбедно задржување; Балет стил назад; Упатства за нега : Рачно миење ладно со како бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата