• Ново
Добар женски резервоар за ракави без ракави и шорцеви за пижами, 2 парчиња

Добар женски резервоар за ракави без ракави и шорцеви за пижами, 2 парчиња

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Чувајте ги вашите PJ-ови како слатки како вашите соништа во сетот за пижами со 2 парчиња на Good Nite, во кој има врвен графички резервоар и шорцеви за влечење. Супер-мек, овој сет е направен во модал за стрии за удобно цело ноќно чувство. Моделот е 5’10 ”и носи сет со големина S. 2 парчиња вклучува : резервоар и шорцеви. ТОП НА ТЕНК : Вметнат; лажички врат; широки ленти; печатење на сите. Шорцеви : Мидрис; опремени; влечење на стајлинг; влечење на половината; печатење на сите. Супер-мека. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пијама со пижами со 2 парчиња за жени од Гуднит.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата