• Ново
Сребрени фармерки копродукции плус големина суки средно издигнување директно нозе фармерки со големина на половината со 12-24

Сребрени фармерки копродукции плус големина суки средно издигнување директно нозе фармерки со големина на половината со 12-24

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Сребрени фармерки копродукции Суки средно издигнување на фармерки со права нозе плус големина - Суки е наш најпродаван кривичен облик погоден од добра причина. Дизајниран за подобрување на кривините, Суки создава ласкава силуета со леснотија во колкот и бутот за да го прегрне секој агол. Класичниот среден пораст е удобен, а контурираната лента за половината обезбедува вклопување на нула-јаз. Права фармерки со нозе со средно миење на индиго; Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 11,5 '' среден пораст; 29/31/33 '' inseams; 14.5 '' Отворање на нозете.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата