• Ново
Воздушен надувување Дејв во костим на лилјак Универзален 5ft висок

Воздушен надувување Дејв во костим на лилјак Универзален 5ft висок

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Украсете го вашиот двор со овој неверојатен надуен карактер на Airblown®. Минион Дејв се облекува како вештерка во оваа забавна сцена за Ноќта на вештерките. Доаѓа со сè што е потребно за лесно поставување на отворено. Само вклучете го, вложете го надолу и гледајте ја магијата што се расплетува. Покажете ја оваа пријатна декорација на отворено како самостојна или комбинирајте ја со други надуени Airblown® за да создадете сопствена сцена. Исто така е совршено како затворен украс за Ноќта на вештерките за забави и прослави. Декорирањето е лесно, само вклучете го, вложете го надолу и гледајте ја магијата што се одвива. Само-инсистирајте во секунди и се отклонува за лесно складирање. Осветлува. Вклучени се влогови и тетри. Gemmy е трендсетер и лидер во индустријата во сезонски декор, LED осветлување и анимација кадифни и нови ликови, создавајќи иконски брендови како Airblown® надувување, Lightshow® и Big Mouth Billy Bass. Од 1984 година, нашите производи буквално го сменија пејзажот на украсување на празници и сезонски подароци, станувајќи дел од културната лексикон. Во 2001 г. Често поставувани прашања П : Може ли постојано да го водам мојот надувување на воздухот? О : Да, можете да го извршите вашиот надувување на воздухот во текот на денот и во текот на ноќта. Препорачуваме да го исклучите надувувањето на воздухот кога ќе ја напуштите непосредната област и кога ќе се пензионирате за вечерта. Инаку, вашиот надувување на воздухот е дизајниран да работи постојано како што сметате за соодветно. П : Што се случи ако мојот надувување на воздухот се искина? О : Рипчињата во надувувањето на воздухот може да се зашијат со рака (не е потребна посебна нишка) или прислушувана со чиста лента за пакување. П : Како можам да го исчистам надувувањето на воздухот? О : Избришете чиста со влажна крпа и оставете да се исуши пред да се чува. Користете благ детергент доколку е потребно. П : Кога го исклучувам мојот воздушен надувување, се дефлатира. Зошто е ова? О : Вашиот надувување на воздухот нема да остане надуен, освен ако не е вклучен и вентилаторот дува воздух. П : Колку електрична енергија прави и потрошувачки надуени надуени? О : Се користи за исто толку енергија како стандардна низа на празнични светла. Списокот за проверка на снимањето на проблеми • Изворот на електрична енергија е оневозможен, или кабелот може да биде исклучен • Остатоците може да бидат сместени во моторот. • Патентот не може да биде безбедно прицврстен, запечатувајќи го надувувањето на воздухот • Температурата може да биде под 14 степени. Забелешка : Откако вентилаторот е исклучен и ќе престане да дува, вашиот надувување на воздухот ќе се одбрани. Airblown Dave на надувување во лилјак Универзален 5ft висок • Осветли • Само-молчи во секунди за лесно поставување • Вклучува удели и тетри за поставување на отворено • Дефлати за лесно складирање • За внатрешна или надворешна употреба вклучува : Airblown® надувувачки, тешки тревник за тревници со тешка должност влогови и тетри.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата