• Ново
Среќен еднорог попрскана крофна бајки и фантазија графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Среќен еднорог попрскана крофна бајки и фантазија графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

DEN 7196.00

Износ
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : десерт, сладолед, шлаг, крофна, еднорог, Виножито, starsвезди. Дизајн од Зивеи Ли. Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата