• Ново
Атлетски работи женски лесни мемориски чевли за пена

Атлетски работи женски лесни мемориски чевли за пена

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Лесно преминување од вашата класа за вежбање во вашата работа со атлетски работи женски лесни чевли за пена за меморија. Синтетичкиот ткаен горен е издржлив, флексибилен и дише за да ги задржи нозете од прегревање кога ќе се крене температурата. Овие патики се опремени со перница со мека меморија од пена што се калапи на уникатните контури на стапалото за да го намалат заморот. Лесниот ѓон не е обележувачки за да помогне во спречувањето на измама на мазни површини. Овие атлетски патики се достапни во разноврсна црна боја и работат добро во активни и обични ситуации, што ги прави солиден избор за секојдневно носење. Спарете ги со резервоар за тркачки бек и хеланки за следното тренингот или фрлете ги со основно мета и шорцеви за брзо патување во градот. Атлетски работи женски лесни мемориски чевли со пена : синтетички ткаен горен. Athенски атлетски чевли. Меморија за пена. Стил на чипка. Поставена постава. Не-обележување ѓон. Достапно во црно. Место чисто со влажна крпа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата