• Ново
Паметна и секси женска сатенска максимална градник за расцепување, стил SA276

Паметна и секси женска сатенска максимална градник за расцепување, стил SA276

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Еј бомба, ова е нашиот најекстремен градник за склекови. Smart & Sexy додајте 2 чаши засилени градници за склекови е дизајниран со обликувано подлога за притискање за да додадете две целосни големини на чаша веднаш! Технологијата со двојно испакнатост ве крева нагоре и навнатре додавајќи волумен и расцеп на вашата силуета. Овој градник скулптури и го истакнува вашето новооткриено расцеп со своето секси деколте, совршено под вашите омилени врвови со ниско ниво. Како компанија во сопственост на жени, правејќи се да се чувствувате сигурни секој ден е наш прв приоритет. Вие заслужувате долна облека што е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ние ви го олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, вие сте паметни и секси. Тоа не е сè, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од еден. За секоја продадена облека за паметни и секси, ние правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Додава 2 големини на чаши веднаш! Овој градник за бомби со обликувана двојна испакнатина, подлога за притискање ве крева нагоре и навнатре додавајќи го расцеп и полнота што ја сакате . Овој екстремен градник за притискање е полн со поддршка за подлога за дополнителен, нагорен лифт . Најдоброто притискање Град за ниски врвови, деколтето на нурнувањето го истакнува вашето новооткриено целосно расцепување. Овој градник за притискање, исто така, работи добро под тесна фитинг облека за да создаде повеќе фигура за изглед на часовници . Достапна во цела чипка за специјални прилики, мазни чаши со деликатни крилја од чипка и мрежна или сатенска ткаенина за да лежат мазно под облеката за секојдневно носење . Достапно во мазни микро, мрежи или сатен, и градници со маици од чипка, деталите го прават ова ваш најубав основен, но сепак . прилагодливи ленти и затворање на задната кука и око за флексибилно вклопување. За дополнително расцепување, затегнете ги лентите дури и повеќе од вообичаеното за дополнителен лифт . Централниот детален лак и деталите за накит се совршен центар за вашето ново деколте (не е вклучено на стилови на мрежа) . Овој женски градник се спојува во задниот дел со мека кука со мека кука и затворање на очите. Сите големини имаат два реда на спојки, висината на куката и окото варира според големината.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата