• Ново
Салон совршен лак за нокти, отиде пловење, 0. fl оз

Салон совршен лак за нокти, отиде пловење, 0. fl оз

DEN 127.68

Износ
Това е достапна

Salon Perfect има боја за секоја пригода. Облечете ги ноктите со уникатните основни нијанси на Salon Perfect Professional Nail Lacquer, колекции со ограничено издание и специјализирани врвни палта. Овие тестирани формули за професионални салони доаѓаат во креми со долги носења, треперки, сјајни, металики, неони и врвни палта. Салон совршен лак за нокти - Поминато едрење. Нова форма : акрилик, долга форма на стилето, сјајно завршување. Содржина : 24 нокти, датотека за нокти, професионален лепак за нокти, 2 G / нето тежина. 0,07 мл. Удобни, супериорни нокти за носење. Флексибилен во кутикулата, нудејќи реален и природен изглед на ноктите. Нанесете за неколку минути и лесно отстранети.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата