• Ново
Scrubstar Premium Collection Collectionенска активна високо-ниска врата за вратот на вратот

Scrubstar Premium Collection Collectionенска активна високо-ниска врата за вратот на вратот

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Овој активен инспириран чистач на вратот V-вратот во затегната полиестер/спандекс крос-каша Доби ткаенина брзо ќе стане ваш нов фаворит. Закривените предни раменици со ковертинг го подобруваат атлетскиот дизајн. Предните и задните принцези се спојуваат за вклопување и обликување. Две пространи предни џебови за зачувување на вашите основни артикли плус џеб за мобилен телефон. Коверзирање околу предните џебови на лепенка. Јамка на банџи над десниот џеб за значка за лична карта. Headline hemline со висока ниска кошула со боја на контраст во внатрешноста на задниот дел на хемлин. Двојно шевове на игла во текот на целиот период. Достапно во големини XS-3 XL. Интернет ексклузивно. V-врат. Високо-низок стил. Две џебови на лепенка. 94% полиестер/6% спандекс.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата