• Ново
Moen T2152nhorb го триеше само бронзениот туш-временски туш

Moen T2152nhorb го триеше само бронзениот туш-временски туш

DEN 636.00

Износ
Това е достапна

"Како и најдобрите декоративни состаноци, Брантфорд кујна и бар/првични тапаци прават традиционално стилизиран простор да се чувствува навистина завршен. Спајтот ја подобрува искривување на телото и рачката на тапа, за вистински полиран изглед. " Дескрипција како најдобрите декоративни состаноци , Брантфорд кујната и таблите со бар/првично подготвуваат традиционално стилизиран простор да се чувствува навистина завршен. Спајтот ја подобрува искривување на телото и рачката на тапа, за вистински полиран изглед. Карактеристики : . Триената бронзена завршница ја вклучува топлината на бронзата со расипани светлина и темни акценти, создавајќи антички изглед. Рачката на рачката го олеснува прилагодувањето на водата. Инсталирајте со контролниот вентил за балансирање на притисокот Po SI-Temp (R) за да ја одржите контролата на температурата на водата во тушот. тушот се продава одделно. Спецификации : Гаранција на производителот : https : ///клиент. Заврши : Триена бронза.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата