• Ново
Чизми за машки патеки композитни пети пилаат чизми чизми

Чизми за машки патеки композитни пети пилаат чизми чизми

DEN 3359.20

Износ
Това е достапна

Овој багажник има гумена надворешна плоча со агресивна шара и одлична за каллива работа. Горниот е изработен од акција кожа и мрежна мрежа за мода напред стилизирање. Водоотпорна мембрана и контурата со двојна густина ве одржува суво и удобно во текот на целиот ден. Овој багажник е ASTM F2413-18 Електрична опасност и композитни безбедносни пети кои ве одржуваат безбедни на работа. ASTM F2413-18 Композитно безбедносно дејство на пети, кожа и мрежна горната водоотпорна мембрана гума од надворешна плоча со агресивна двојна густина со двојна густина Контурирана инлоа ASTM F2413-18 Електрична опасност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата