• Ново
Огледало компатибилен со Audi A 2013- Allroad Десно патник од патната страна се загрева сигнал за сигнал светло за сликање на светло-светло на сигналот

Огледало компатибилен со Audi A 2013- Allroad Десно патник од патната страна се загрева сигнал за сигнал светло за сликање на

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Специфично за производство на производи : без автоматско затемнување на местото на откривање : без слепи странични сигнали за сигнали : светло за сигнал за сигнал/финиш : Завршување на типот : Рачно преклопување на стакло : Енергетска стаклена шега : Загреаномемилорија : Без меморија Производство : Без меморија Производство вклопување : Директно вклопување во врска : Директно Fit Puddle Light Вклучен : Без продадена лесна светлина : Продадена индивидуално Препорачана употреба : OE заменакол Vue огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на ОЕ и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички странична година (и) Направете Model Trim 2009 Audi A4 Base 2015-2016 Audi A4 Allroad Kontion, Prosderiv, Technik 2013-2014 Audi A4 Allroad Base 2009 Audi A4 Quattro Avant, Base OE Број : 8 K1857410 E01 C . Број на делови : AU1321137. Број на размена на дел : 8 K1857410 E01 C-PFM. Au1321137. Одговара Изберете : 2009 Audi A4 Prestigeand More - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата