• Ново
Илузии на облик на жени Ли Ридерс Слаби Jeanан

Илузии на облик на жени Ли Ридерс Слаби Jeanан

DEN 399.68

Износ
Това е достапна

Илузии на женски облик на Ли Ридерс Слаби Jeanан има странични панели за да ја издолжат ногата, предните лажички џебови и иконите на задните џебови со шиење на кривата. Дизајнот на илузии во форма има засенчување на анатомијата, линии до ласкави и врвен тексас на истегнување што ја задржува својата форма. Ли возачи. Midrise одговара. Подготвени странични панели. Иконски џебови за грб со шиење на кривата. Технологија за дизајн на илузии во форма.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата