• Ново
Избор на органско колумбија на Колумбија, средно темно печено, цели грав, оз

Избор на органско колумбија на Колумбија, средно темно печено, цели грав, оз

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Започнете го вашето утро, десно со голтка од органски колумбија на Колумбија, Колумбија, Колумбија, темно печено кафе. Овие цели грав се со средно печено и нагласени со слатки белешки од цитрус одгледувани на големи височини на свеж воздух на планините на Андите. Без разлика дали уживате со вашиот утрински појадок или однесете го за да одите, ова кафе е сигурно да ви помогне да го започнете денот на вистински начин. Направено е со 100% грав Арабика за да се обезбеди среден темен вкус на секоја голтка. Уживајте во свеж вкус и арома на вашето омилено кафе со избор на органски колумбија на Colombia Supremo Cafe Cafe. Именувано по нашиот иконски основач, брендот за избор на Сем им обезбедува на семејствата премија, висококвалитетна храна и намирници опции со најдобра вредност. Со нашиот широк спектар на производи што опфаќаат намирници, спакувана храна, претходно спакувана дели, млечни производи и замрзната храна, ви нудиме прилагоден асортиман кој е иновативен и примамлив. Нашите автентични производи се инспирирани од нашето гордо наследство и денес им се верува од милиони клиенти кои ги користат низ целата нација. Избор на органско колумбија на Колумбија, средно темно печено, цели грав, 12 мл : УСДА органски. Цело грав кафе. 100% кафе Арабика. Средно печено и нагласено со слатки белешки од цитрус. Одгледувани на големи височини на свеж воздух на планините во Андите. 3 на мерач на грав.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата