• Ново
Седум машки супер тенок фармерки на нозете

Седум машки супер тенок фармерки на нозете

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6â 1â, половината : 30-1/2â, градите : 37â, рамената : 45â моделот носи големина 32/32 Slim Fitzip со копче Closurefive-Pocket Bontersbelt јамки ; Tonnal Stitching Whisker detail68% памук/29% полиестер/2% рајон/1% Spandexmachine Washable Made во Кина Седум7 Jeanан со пет џеб е тенок, но совршено удобен благодарение на тексас на мешавина од истегнување. Дизајниран со безвременски стајлинг со пет џеб, тоа е модерен класик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата