• Ново
® Среќен џез дрвен ксилофон, играчка за активност на музички инструменти за мали деца во лик од був

® Среќен џез дрвен ксилофон, играчка за активност на музички инструменти за мали деца во лик од був

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Воведете го вашето дете со чудо од дрвени играчки со нивниот прв музички инструмент, Опс среќен џез дрвен ксилофон. Негувајте loveубов и благодарност за музиката со овој сет од 3 парчиња, кој вклучува ксилофон со метални клучеви и соодветно пар дрвени трговски центри. Класична активност играчка за деца што поттикнува loveубов и благодарност за музиката. Комплетот со 3 парчиња вклучува дрвен ксилофон и соодветно пар дрвени трговски центри. Охрабрува координација на рацете/окото и го култивира учењето на причините и ефектите. Истражете повеќе од светот на OOPS®, вклучувајќи колекции на багаж, ранци и дрвени играчки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата