• Ново
Spongebob SquarePants Top Top Top на резервоарот за јуниори

Spongebob SquarePants Top Top Top на резервоарот за јуниори

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Детски и пријатели Дали сте ги покриле предниот и назад со овој врв на резервоарот Никелодеон. Одликувајќи се со симпатични графички отпечатоци на сунѓер, Патрик, Сенди, Скидвард, г -дин Крабс и Гери, овој опуштен резервоар е обележан со детали за детали. Спарете го овој забавен, удобен резервоар со омилениот пар фармерки, хеланки или шорцеви и сите сте поставени! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : предни и задни графички отпечатоци; детали за сите детали. © Виаком, сите права се задржани. Top Spongebob Square Pants на јуниори.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата