• Ново
Уметнички ткајачи Авелон 22 22 Покријте ја перницата

Уметнички ткајачи Авелон 22 22 Покријте ја перницата

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Отекувајќи неспоредливо чувство на елеганција, оваа заслепувачка перница ќе занает впечатлива и динамична смисла во вашиот простор. Интересната претстава помеѓу суптилноста и сјајноста без напор станува шик шарм од соба до соба. Само покритие со перници. 100% постелнина. Ткаена перница со работ на нож.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата